Bonbons suikervrij
Suikervrij!
De geschenkdoos is gevuld met 12 stuks bonbons in een combinatie van melk, puur en wit. De bonbons zijn gezoet met maltitol en stevia. Er zitten diverse smaken in een geschenkdoos zoals pistache, praline, koffie, aardbei en nog veel meer overheerlijke smaken.
- Bonbons
- Suikervrij
- 12 stuks
- Callebaut chocolade
- Combinatie van melk, puur en wit
- Diverse smaken
LET OP! Omdat we elke week nieuwe chocolade krijgen, kan de foto afwijken van de werkelijkheid. We zorgen er natuurlijk voor dat het een prachtige doos bonbons is en dat er verschillende smaken vullingen in zitten.
suikervrij
Speciaal voor jou geselecteerd
ACTIE
Verrassingstas, gevuld met heerlijke chocolade!Verrassingstas! Deze tas is goed gevuld met verschillende lekkernijen, vooral heel veel chocolade maar er kunnen ook koekjes, macarons of nougat inzitten. Maar dat blijft een verrassing!
€ 20,00 € 10,00- Zakje met beertjes
Wat schattig zijn deze beertjes van melk chocolade. De beertjes zijn verpakt in een zakje van 130 gram, dat zijn 10 chocolaatjes.
----------
glutenvrij
----------€ 3,95