Chocoladeletter S wit met aardbei
Vier Sinterklaas met een verrassende smaaksensatie door onze witte chocoladeletter te kiezen, verfraaid met heerlijke aardbeiendecoratie en knapperige stukjes framboos en meringue. Deze unieke combinatie van zoete en fruitige smaken maakt van elke hap een waar feest voor uw smaakpapillen. De Sinterklaasdecoratie op deze letter is ambachtelijk gemaakt van de hoogste kwaliteit Belgische Callebaut chocolade.
Onze witte chocoladeletter met aardbeiendecoratie, framboos en meringue wordt gepresenteerd in een fraaie rode doos met een venster, zodat de prachtige letter direct in het oog springt en uw Sinterklaasviering extra speciaal maakt.
Bent u van plan meerdere witte chocoladeletters met deze heerlijke smaakcombinatie te bestellen? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via telefoonnummer 076-5210400 of stuur een e-mail naar info@chocoladebestellen.nl voor meer informatie.
Maak van dit Sinterklaasfeest een unieke en smaakvolle ervaring met onze witte chocoladeletter met aardbeiendecoratie, framboos en meringue. Bestel vandaag nog en geniet van de heerlijke zoetigheid!
- Chocoladeletter S
- Witte chocolade
- Gedecoreerd met aardbei, framboos en meringue
- Ongevulde platte chocolade
- Callebaut chocolade
- Gewicht: 200 gram
Ingrediënten | Omschrijving |
---|---|
Ingrediënten | Suiker, cacaoboter, volle MELKpoeder, kippenEIWIT, glucose siroop, framboos stukjes, aardbei, MAISzetmeel, emulgator SOJAlecithine, natuurlijk vanille aroma. Chocolade cacao minimum 26,4%. Kan sporen van noten ben pinda's bevatten. |
Speciaal voor jou geselecteerd
- Chocoladeletter S karamel
Laat uw smaakpapillen dansen tijdens het Sinterklaasfeest met onze onweerstaanbare chocoladeletter caramel met een gouden crunch. Deze lekkernij combineert romige caramel en knapperige gouden crunch, waardoor elke hap een waar gen
€ 7,95 - Chocoladeletter S melk
Tijdens het Sinterklaasfeest is een chocoladeletter een traditie die niet mag ontbreken, en onze melk chocoladeletter is een ware traktatie. Deze heerlijke chocoladeletter is massief en prachtig gedecoreerd met een Sinterklaas
€ 6,50 - Marsepein - Sint of Stoomboot of Jute zak
Bijna te mooi om op te eten, deze Sinterklaas, stoomboot of gevulde jute zak van heerlijke marsepein. Prijs per stuk en zitten per stuk verpakt.
€ 3,50